Hakkımızda


2001 Yılında Bursa da kurulmuştur. FAYSEL İnşaat kurulduğundan bu güne Prefabrik bina,Konteynerden binalar,Çelik konstriksiyondan fabrikalar,spor salonu,güvenlik çitleri ve dikenli tel uygulamaları olmak üzere bir çok projeyi başarıyla bitirmiş ve zamanında teslim etmiştir.

FAYSEL İnşaatın yaptığı projeler başta ABD Askeri üslerinin bulunduğu Karshı/Özbekistan ,Bagram/ Afghanistan ve Bişkek /Kırgızistan olmak üzere değişik ülkelerde sorunsuz olarak kullanılmakta olup gerek Teknik mühendisler gerekse üs yetkilileri tarafından takdir edilmiştir. 

FAYSEL İnşaat olarak ABD üslerinin dışında Dubai devletine ait bina,NATO binaları ve BM yardımları şemsiyesi altında Kırgızistan Cumhuriyetinde yapılan Okul, Sağlık Ocakları işlerini de başarıyla bitirilmiştir.

NOBEL İLAÇ Taşkent üretim fabrikasını standartlara uygun olarak inşa etmiş ve kullanıma sunmuştur.

INDORAMA ENERGY PTE LTD.firmasına ait Özbekistan da Karshı ve Sırdarya bölgelerinde Pamuk işleme tesislerinin inşaatlarını yaptığımız gibi yine DJİZZAX şehrinin Altyapı Kanalizasyon korege Boru döşeme işini de başarıyla sürdürmektedir. FAYSEL İnşaat olarak aynı zamanda içme suyu ,Altyapı ve Arıtma tesisleri inşaatları konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Biz FAYSEL Grup olarak Teknik Kadromuz ve geniş makina parkurumuzla ekonomiye,istihdama katkı sunan doğaya saygılı Endüstriyel yapılar, Altyapı, Kanalizasyon ve Atık su Arıtma Tesisleri kurmaya inşa etmeye devam ediyoruz.

https://faysel.com.tr/image/site/eb33c59690052ee811d5.jpg